Askeri Gazinolar

34-Fenerbahçe DG Denizciler Gazinosu

Adres: Fenerbahçe Mah., 34726 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 336 02 59

Kadıköy ilçesindeki Fenerbahçe DG Denizciler Gazinosu, etkileyici bir deniz manzarasına sahip bir tesis olarak öne çıkar. Fenerbahçe Parkı ile Fenerbahçe Yat Limanı arasındaki burunda konumlanan bu tesiste, İstanbul Boğazı’nın görkemli manzarasıyla gözler önüne serilir. Fenerbahçe orduevi ile arasında sadece 1 kilometrelik bir mesafe bulunmaktadır.

Fenerbahçe DG Tesisi, özellikle subayların kullanımına açık bir işletmedir, ancak TSK’da görev yapan sivil öğretim elemanları ve istisnai memurlar da buradan faydalanabilirler. Tesisin kendi otoparkı bulunmakla birlikte, sınırlı kapasitesi nedeniyle bazen otoparkta yer bulmakta zorlanılabilmektedir.

Tesiste yer alan lokanta her gün hizmet verirken, pazartesi akşamları dışında her akşam açıktır. Ancak, lokantada yer bulmak için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Ayrıca, tesiste bulunan kafeterya her gün açık olup, fast-food, tatlı ve çeşitli sıcak-soğuk içecek seçenekleri sunmaktadır. Fenerbahçe Dg Mesaha Komutanlığı, Kadıköy’de keyifli bir vakit geçirmek isteyenler için ideal bir noktadır.

Fenerbahçe DG Denizciler Gazinosu Harita Konumu

Diğer Askeri Tesisler İçin Tıklayınız.

İlgili Makaleler

0 0 Oylamalar
Makele Değerlendirmesi
Abone Ol
Bildir
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi öğrenmeyi çok isterim, lütfen yorum yapın.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatıp Yeniden Deneyiniz....