Hakkımızda

                         Askeri Birlikler Bilgi Paylaşım Platformu, mecburi askerlik hizmetini yapacak vatandaşlarımızın ve askerlik mesleğini profesyonel (Subay, Astsubay, Uzman Çavuş ve Sözleşmeli Er ) olarak  yapmayı düşünen vatandaşlarımızın yaşadığı problemler, merak ettiği konular, çekinceleri  vs. nedeniyle iyi bir kaynak bulamamasından ilham alınarak kurulmuştur.

Amacımız bu konularda merak ettiğiniz sorularınıza kısa sürede cevap bulabileceğiniz bir platform oluşturmaktır. Bizim askeri birlikler ve askerlik hakkında yeterince bilgimiz var fakat bu platformun  temel taşı sizin kıymetli görüş ve tecrübelerinizdir.

Bu gün bu siteyi  ziyaret ettiğiniz ruh halinizi unutmayın. Şu anda aklınızdaki sorulara nasıl cevap arıyorsanız, sizden sonra bu siteye girecekler de aynı şekilde cevap arayacaklar. Bu nedenle askerlik yaşantınıza başladıktan yada bitirdikten sonra edindiğiniz bilgi ve tecrübelerinizi burada paylaşmayı unutmayın.

Biliniz ki, sizin burada yazdıklarınız yüzlerce belki de  binlerce vatandaşımız tarafından okunacak ve onların gönlüne su serpecektir. Askeri birliklerin emniyetini zaafa düşürecek hiçbir bilgi bu platformda  paylaşılamaz. Yazdığınız yazılarda buna dikkat etmeniz ÖNEMLE rica olunur.

Saygılarımızla…

Askeri Birlikler Bilgi Paylaşım Platformu